Wagi medyczne

Kontrola naszej wagi jest niezwykle ważna dla stanu naszego zdrowia. Dlatego też warto zaopatrzyć się we własną wagę aby w regularny sposób sprawdzać czy nasza waga znajduje się na właściwym poziomie, który jest bezpieczny dla naszego zdrowia. Sklep Medbox.pl ma w swojej ofercie także wagi, które w precyzyjny sposób poinformują nas o masie naszego ciała. Z pewnością na uwagę klientów zasługuje waga łazienkowa z analizą BG 34 wyprodukowana przez firmę Beuer. Waga ta umożliwia pomiar masy ciała aż do stu pięćdziesięciu kilogramów. Oprócz pomiaru wagi ma także szereg innych opcji, które zasługują na uwagę. Waga ta przede wszystkim umożliwia nam poznanie procentu tkanki tłuszczowej w naszym organizmie.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Oprócz tego korzystając z tej wagi możemy dowiedzieć się także jaki procent w naszym organizmie zajmuje woda, tkanka mięśniowa oraz masa kostna. Informacje te są szczególnie ważne dla osób, które walczą z nadwagą. Waga objęta jest gwarancją, która wynosi pięć lat. Na uwagę zasługuje także waga łazienkowa z analizą BG 55 tej samej firmy. Waga ta wyposażona jest w przelicznik tkanki tłuszczowej oraz masy kostnej. Ma także przelicznik ilości wody oraz tkanki mięśniowej w naszym organizmie. Waga wyposażona została także w przelicznik kalorii oraz energii. Na uwagę zasługuje tak zwany tryb dla sportowców, który jest obecny w tej wadze. Także ta waga umożliwia pomiar masy ciała do stu pięćdziesięciu kilogramów.

Wagę ta możemy kupić w dwóch kolorach: białym albo czarnym. Dzięki temu możemy ją dopasować do naszej łazienki. Łazienka jest bowiem najczęściej tym miejscem, w którym ustawia się wagi. Waga objęta jest pięcioletnią gwarancją. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że jeśli waga się zepsuje czeka nas kosztowna naprawa lub po prostu kupno nowej. Wszystkie wagi produkowane przez tą firmę są bardzo cienkie. Mają także niewielkie rozmiary. Dzięki temu wagi te zmieszczą się nawet w najmniejszej łazience bez większego problemu. Jest to szczególnie ważne wtedy kiedy mamy mało miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *