Szczoteczki elektryczne

Kiedy zależy nam na szczególnej dbałości o stan naszych zębów warto zamiast tradycyjnej szczoteczki używać szczoteczki elektrycznej, która zapewni nam lepszą higienę jamy ustnej. Takie szczoteczki możemy także kupić w sklepie Medbox.pl. Oczywiście szczoteczki elektryczne są znacznie droższe niż szczoteczki tradycyjne. Czasem warto jednak zainwestować trochę więcej. Na uwagę klientów z pewnością zasługuje szczoteczka Oral-B Triumph 5000 SmartGuide firmy Braun. W szczoteczce zastosowano włókna MicroPulse. Dzięki ich zastosowaniu powierzchnia między zębami jest dokładniej czyszczona.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Szczoteczka ta bardzo dobrze usuwa kamień nazębny, którego utrzymywanie się na zębach stwarza ryzyko rozwinięcia się chorób dziąseł. Na uwagę zasługuje fakt, że szczoteczka ta czyści zęby w sposób niezwykle delikatny. Jest ona więc doskonała dla osób wrażliwych. Szczoteczka wyposażona jest w pięć różnych trybów mycia. Dzięki temu możemy indywidualnie do naszych potrzeb dostosować tryb pracy szczoteczki do zębów. Szczoteczka wyposażona jest także w sygnalizator, który informuje nas jak długo wyjemy nasze zęby. Dzięki temu możemy zęby szczotkować w optymalnym czasie. Do szczoteczki dołączona jest ładowarka. Dzięki temu szczoteczka idealnie sprawdzi się także w podróży. Do szczoteczki możemy też dokupić różne końcówki. Szczoteczka posiada gwarancję, która wynosi dwadzieścia cztery miesiące.

Na szczęście jednak jej awaryjność jest bardzo niewielka. Jeśli chcemy kupić szczoteczkę elektryczną, ale nie stać nas na tą opisaną powyżej możemy pokusić się o zakup szczoteczki Oral-B Vitality PrecisionClean firmy Braun. Szczoteczka ta nie ma już tylu opcji co opisana powyżej, ale zapewnia równie dokładne i efektywne mycie naszych zębów. Z pewnością jej ogromną zaletą jest to, że jest bardzo tania. Z tego powodu może sobie na nią pozwolić zdecydowanie więcej osób. Szczoteczka ta objęta jest gwarancją, która wynosi dwadzieścia cztery miesiące. Warto więc pokusić się o kupno elektrycznej szczoteczki do zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *