Odpowiedni stetoskop czyli?

Każdy lekarz musi mieć stetoskop. Bez tego urządzenia trudno wyobrazić sobie pracę lekarza. Przy użyciu stetoskopu lekarz może osłuchać serce, płuca oraz jamę brzuszną pacjenta. Trudno wyobrazić sobie współczesną diagnostykę wielu chorób bez istnienia stetoskopu, który obecnie jest najbardziej podstawowym narzędziem lekarskim. Historia stetoskopu sięga roku 1816 kiedy to francuski lekarz Golding Bird opracował projekt stetoskopu, który przetestował praktycznie.

Oczywiście pierwszy stetoskop nie do końca przypominał ten, którego obecnie używają lekarze. Stetoskop zbliżony do tych jakich obecnie używają lekarze pojawił się w 1963 roku za sprawą kardiologa Davida Litmana. Sklep Medbox.pl ma w swojej ofercie duży wybór stetoskopów w różnych cenach. Na uwagę lekarzy z pewnością zasługuje stetoskop FINESSE firmy Erka. Stetoskop ten cechuje się czarnym pojedynczym drenem oraz podwójną głowicą bardzo dobrej jakości, która wykończona jest chromem. Stetoskop ten wyposażony jest w bardzo miękkie oliwki dzięki czemu zapewnia duży komfort pracy. Stetoskop ten sprzedawany jest w bardzo ładnym, eleganckim, estetycznie wykonanym opakowaniu, który zapewnia bezpieczne przechowywanie stetoskopu. Jeśli na stetoskop możemy przeznaczyć większą kwotę pieniędzy warto rozważyć zakup stetoskopu PRECISE produkowanego przez firmę Erka.

Stetoskop ten cechuje się bardzo dobrą transmisją dźwięków o różnych częstotliwościach. Stetoskop ten także ma niezwykle miękkie oliwki dzięki czemu jego stosowanie gwarantuje duży komfort. Jeśli zukamy niezwykle lekkiego stetoskopu warto rozważyć zakup stetoskopu ERKAPHONE firmy Erka. Stetoskop ten posiada niezwykle lekką i bardzo wygodną w stosowaniu lirę. Wykończony jest aluminium. Stetoskop ten dostępny z drenami w różnych kolorach. Każdy znajdzie więc taki kolor, który będzie mu najlepiej odpowiadał. Stetoskop objęty jest gwarancją, która obejmuje okres dwudziestu czterech miesięcy. Sprzedawany jest w bardzo ładnym opakowaniu, który zapewnia bezpieczne przechowywanie stetoskopu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *