Odzież medyczna

Sklep Medbox.pl ma bardzo bogatą ofertę odzieży medycznej. Bez większego trudu zakupimy w nim zarówno fartuchy medyczne, jak i spódnice, spodnie oraz bluzy fartuchowe, które przeznaczone są zarówno dla pań jak i panów. W ofercie sklepu są także buty medyczne oraz odzież ratownicza. Bez trudu uda nam się zrobić zakupy w sklepie Medbox.pl niezależnie od tego jaki rozmiar nosimy. Jest to bardzo ważne gdyż często zakup odpowiedniego fartucha sprawia duży problem. Doskonale wiadomo też, że lekarz czy pielęgniarka bez odpowiedniego fartucha pracować nie może.

Zdjęcie znalezione na stronie Hotnursingscrubs.com

Dotyczy to zarówno szpitala jak i przychodni. Fartuch jest obowiązkowy wyposażeniem każdego lekarza oraz pielęgniarki. Przepisy sanitarne nie zezwalają tym osobom na pracę bez fartucha ochronnego. Na uwagę pań zasługuje z pewnością żakiet Doris z krótkich rękawem. Żakiet wyposażony jest w stójkę, która z pewnością dodaje mu uroku. Żakiet zapinany jest na napy dzięki czemu jest bardzo wygodny i praktyczny. Napy zapinają się bardzo szybko dzięki czemu w pracy nie traci się czasu. Zapięcie na napy jest także bardzo mocne. Ryzyko, że w trakcie pracy rozepnie się nam żakiet jest więc ograniczone do minimum. W przypadku guzików bywa różnie. Aby żakiet był zdecydowanie ładniejszy na kieszeniach, stójce oraz środku tyłu zastosowano ozdobne stępnowania. Dzięki temu każda kobieta możemy choć w minimalnym stopniu poczuć się ubrania choć trochę ładniej.

Żakiet jest lekko dopasowany w talii. Dzięki temu nie plącze się wtedy kiedy nie powinien, nie krępuje też niepotrzebnie naszych ruchów. Żakiet dostępny jest od rozmiaru 34 aż do rozmiaru 52. Na stronie sklepu dostępne są bardzo dokładne wymiary dzięki czemu możemy się dokładnie zmierzyć i uniknąć wpadki z zamówieniem zbyt małego lub zbyt dużego żakietu. Podane są wymiary obwodu klatki piersiowej oraz obwód talii. Wszystko zamieszczone jest pod odpowiednim rozmiarem fartucha, który zamawiamy w przypadku danych wymiarów talii oraz bioder. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia zakupy w sklepie Medbox.pl. Warto więc przed zamówieniem żakietu zapoznać się dokładnie z tabelą rozmiarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *