Materace i poduszki medyczne

Każdy, kto ma problemy z kręgosłupem wie jak duże znaczenie mają odpowiedni materac oraz poduszka. Dotyczy to także pacjentów, którzy określani są jako pacjenci leżący. W ich przypadku odpowiedni materac ma szczególne znaczenie. Materace i poduszki medyczne są jednym z wielu towarów dostępnych w sklepie Medbox.pl. Wybór jest ogromny. Warto rozważyć zakup materaca Combi formy Tempur. Ogromną zaletą tego materaca jest to, że idealnie dostosowuje się do kształtu ciała. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac ten zapewnia nam idealne warunki do odpoczynku.

Zdjęcie znalezione na stronie 1001mebli.pl

Materac zapewnia naszemu ciało najbardziej naturalną pozycję. Dzięki temu krew krąży lepiej, a my zdecydowanie mniej przewracamy się z boku na bok. Dzięki temu nasz sen jest głębszy i rzadziej przerywany. Także ciężar ciała rozkłada się na materacu równomiernie. Żaden odcinek naszego ciała nie jest więc przesadnie obciążany. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wystąpienia dotkliwych bólów mięśni oraz kręgosłupa. Na uwagę zasługują także poduszki ortopedyczne, które doskonale sprawdzają się jeśli dokuczają nam bóle mięśni ramion oraz szyi. Poduszki te można używać także jako profilaktykę tego typu bóli. Na uwagę z pewnością zasługuje poduszka Comfort Pillow produkowana przez firmę Tempur. Poduszka doskonale dopasuje się do naszej szyi oraz ramion. Dzięki temu nasz komfort spania znacznie wzrośnie.

Jeśli regularnie będzie spali na takiej poduszce znikną dokuczające nam bóle szyi oraz ramion. Poduszka ta, podobnie jak materace firmy Tempur, reguluje przepływ krwi. Sprawia, że nasz sen staje się spokojniejszy. Dzięki temu jesteśmy bardziej wyspani oraz wypoczęci. To z kolei przekłada się na nasze lepsze funkcjonowanie w ciągu dnia. Poduszka objęta jest gwarancją, która obejmuje okres pięciu lat. Na uwagę zasługują także poduszki specjalnie wyprofilowane. Zastosowane w tego typu poduszkach wycięcia zwiększają jeszcze bardziej komfort spania. Jeśli mamy problemy z wyjątkowo trudnymi do zniesienia bólami szyi oraz ramion koniecznie powinniśmy sięgnąć na przykład po poduszkę Millennium S firmy Tempur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *