Fotele masujące

W ofercie sklepu Medbox.pl znajdują się także fotele masujące, które pozwalają nam na niesamowity relaks połączony z dbałością o nasze mięśnie, które po całym dniu pracy mogą być napięte. W ofercie sklepu Medbox.pl znajdują się fotele masujące w różnych cenach. Zanim przystąpimy do kupna fotela masujące warto zdać sobie jednak sprawę z tego, że nie jest to tani wydatek. Na uwagę w sklepie Medbox.pl zasługuje fotel masujący EP 1270 produkowany przez firmę Panasonic. Fotel ten cechuje się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Przy jego produkcji zachowano dbałość o najmniejsze szczegóły.

Zdjęcie znalezione na stronie Gateway-hit.pl

Fotel wyposażony jest w szereg programów, które umożliwiają nam otrzymanie różnych form masażu. Możemy więc liczyć na chociażby masaż hawajski oraz na tradycyjny masaż shiatsu. Fotel umożliwia także masaż szwedzki oraz perkusyjny. Wszystkie masaże mogą być wykonywane na jednym z pięciu poziomów intensywności. Dzięki temu możemy wybrany masaż dostosować do naszych indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Dla wygodny osoby korzystające z fotela zastosowano bardzo wygodne oparcie dla stóp. Dzięki temu pozycja na fotelu jest jeszcze bardziej wygodna. Na uwagę zasługuje także fotel masujący EP30002 produkowany również przez firmę Panasonic. Fotel ten został wyposażony w cztery głowice masujące. Fotel ten umożliwia wybranie pozycji ramion oraz pozycji dłoni. W fotelu tym możemy także ustawić sobie pozycję w jakiej odbywa się masaż.

Pozwala to na dostosowanie masażu do naszych indywidualnych wymagań i sprawia, że masaż dostarcza nam jeszcze więcej przyjemności. W sklepie Medbox.pl możemy także zakupić masujące podnóżki do foteli masujących. Podnóżki te przeznaczone są do masowania stóp oraz łydek i pasują do foteli pasujących dostępnych w sklepie Medbox.pl. Fotele masujące oraz podnóżki z pewnością zapewnią nam niesamowity relaks. Jeśli często dokuczają nam napięte mięśnie, które aż bolą fotele masujące będą dla nas wręcz idealnym wyborem. Jedynym mankamentem jest bardzo wysoka cena, która spowoduje, że wielu klientów zrezygnuje z tego zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *