Analizatory medyczne

Sklep Medbox.pl ma bardzo bogatą ofertę analizatorów medycznych. Oferta analizatorów w sklepie Medbox.pl jest bardzo bogata. Są to analizatory w różnych cenach, służące do wykonywania różnych badań. Najdroższy w ofercie sklepu Medbox.pl analizator to analizator hematologiczny URIT-2900. Dzięki wykorzystaniu tego analizatora można przeprowadzić oznaczenie dziewiętnastu parametrów krwi. Urządzenie to ma szereg zalet. Przede wszystkim jest bardzo łatwe w obsłudze. Cechuje je także bardzo duża niezawodność, którą udało się uzyskać dzięki automatycznemu czyszczeniu, które odbywa się po przeprowadzeniu każdej analizy.

Zdjęcie znalezione na stronie Multimedical.pl

Urządzenie cechuje się także bardzo dobrą wydajnością pracy. Dzięki tym wszystkim cechom doskonale nadaje się do małych oraz średnich laboratoriów medycznych. Jeśli w naszym laboratorium potrzebny jest właśnie analizator moczu także możemy zaopatrzyć się w sklepie Medbox.pl. Dostępny jest w nim analizator Uritest-150. Dzięki wykorzystaniu tego analizatora możemy przeprowadzić badanie jedenastu parametrów moczu. Urządzenie to cechuje szereg zalet, które z pewnością ułatwiają oraz usprawniają pracę. Urządzenie ma bardzo prostą obsługę. Jest także bardzo wydajne. Dzięki temu może być z powodzeniem wykorzystywane w małych oraz średnich laboratoriach medycznych, w których sprawdzi się znakomicie.

W sklepie Medbox.pl możemy także zakupić urządzenie przeznaczone do samokontroli. Jednym z takich urządzeń jest MultiCareIn firmy Telecom. Urządzenie to przeznaczone jest do kontroli poziomu glukozy, cholesterolu oraz trójglicerydów we krwi. Ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że można nim mierzyć poziom aż trzech parametrów. Urządzenie nie jest także zbyt drogie. Niecałe pięćset złotych to niezbyt wygórowana cena za taką wygodę. Do urządzenia został dołączony nakłuwacz, przy pomocy którego dokonuje się pobrania krwi kapilarnej (krew z opuszka palca). Urządzenie jest proste w obsłudze. Trochę wprawy i poradzi sobie z nim każdy. Objęte jest także trzyletnią gwarancją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *